19 Şubat 2010 Cuma

SOBE... (ÇANTAMDA NELER VAR)SEVGİLİ ARKADAŞIM BEYHAN BENİ SOBELEMİŞ... ARKADAŞIM BENİM ÇANTAMDA NE OLUR? :)

  • GENELDE YANLIZ DIŞARI ÇIKMADIĞIM İÇİN, HER YERE GİDERKEN OĞLUŞUM ALPER'İM İÇİN HER ZAMAN YEDEK KIYAFET ALIRIM ÇANTAMA (gerekir diye yedek kıyafet ve terlediği için sırt havlusu)

  • ISLAK MENDİL

  • SU (yine Alper için)

  • CEP TELEFONUM

  • VE CÜZDANIM

DAHA ÖNCEDEN OLSA NELER ÇIKARDI KİM BİLİR... AMA ALPER DOĞDUĞUNDAN BERİ EŞYA TAŞIMAKTAN GINA GELDİĞİ İÇİN KENDİM İÇİN BİLE GEREKEN ZAMANLARDA BİR ŞEYLER KOYARIM ÇANTAMA. GENELDE ÇANTAMDA BULUNDURDUĞUM ŞEYLER BUNLAR.


BU ARADA BELİRTMEDEN GEÇEMEM, ALLAH BU BÜYÜK ÇANTALARI MODA YAPANLARDAN RAZI OLSUN:) "ÇOCUKLU"LARIN (yani benim) ÇOK İŞİNE YARIYOR:) İSTEDİĞİM RENK VE MODELLERDE ÇANTA KULLANMANIN DIŞINDA BİRDE ÇOCUK İÇİN AYRI BİR ÇANTA TAŞIMAK ZORUNDA KALMIYORUM:)


AY ŞİMDİ BEN KİMİ SOBELESEM Kİ? :)

KALPKURABİYE Deniz VE PEMBETATLAR Aslı'yı SOBELİYORUM. KOLAY GELSİN HANIMLAR...:))

4 yorum:

mis kokulu lezzetler dedi ki...

Sizinkinde hiçbir şey yokmuş benimki omuzumu koparacak neredeyse içinde bir ben yokum.Sevgiler.Mine

kalpkurabiye dedi ki...

canım mim içinn çok teşekkür ederimm çok korkuyordum beni de bulacak bu mim diye:) olsunn baya bi karışık da olsa çantamı dökeceğim yarın:)))

nuralp dedi ki...

MİS KOKULU LEZZETLER, DEDİĞİM GİBİ NORMALDE OLSA KİM BİLİR NELER ÇIKARDI DA ŞU AN ÇALIŞMADIĞIM VE HERYERE OĞLUŞUMLA GİTTİĞİM İÇİN ÇANTAMA IVIR ZIVIR KOYMUYORUM:)

nuralp dedi ki...

DENİZ'CİM KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK BUNU BENDE ANLADIM. ÇÜNKÜ BENDE KORKUYORDUM BU MİMDEN...:) HADİ BAKALIM MERAKLA BEKLİYORUM SENİ...:) ÖPT CANIM

Yorum Gönder

Beni yanlız bırakmayıp yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim...

Blog Widget by LinkWithin